השקט
שאחרי

השערה

לפנים שלך מגיע כפפות של משי
חד וחלק, את הכי יפה שרגוע לך

לפנים שלך מגיע כפפות של משי
חד וחלק, את הכי יפה שרגוע לך

השקט
שאחרי

השערה

לפנים שלך מגיע כפפות של משי
חד וחלק, את הכי יפה שרגוע לך

לפנים שלך מגיע כפפות של משי
חד וחלק, את הכי יפה שרגוע לך

EFRAT MILER

היי, כאן אפרת מילר

מעל 20 שנה שאני מייצרת תהליכים מקצועיים וגורמת לנשים להנות מעור פנים חלק ובריא.
השיטה שלי מהפכנית ומגיעה לתוצאות מהירות, הכי טובות שיש, שילוב של מקצועיות ונסיון רב ומאות לקוחות מרוצות שהופכות את השיטה לתוצאה מנצחת ומוכחת.

גורו לאפילציה

בזכות הנסיון

במהלך שנות נסיוני ראיתי אלפי מקרים שהיו נראים בלתי הפיכים אך אמונה בדרך ועבודה עם שיטות מוכחות שעובדות כמו "epi pro", יוצרים תוצאות פנומניות

בזכות הטכנולוגיה

הסוד הוא להתקדם כל הזמן ולכן התחדשתי במכשיר Apillus xCell המתקדם בעולם! - מהיר פי 6, פועל בתדר בלעדי MH27.12 ומאפשר מותאם ייעודית לכל אזור בפנים שלך ומאפשר תכניות טיפול אישיות

“המוטו שלי זה להיות ענקית במקצועיות ויחד עם זאת
בוטיק ולהתייחס לכל אחת כנסיכה”

נואשת מכל ההבטחות המפוצצות,
סובלת מחוסר תוצאות או שיער
שחוזר שוב ושוב?

מוזמנת עכשיו לטיפול אפילציה ראשון מתנה ותשכחי מהשיער וגם מהכאב!

עוד קצת נקודות חשובות עליי...

01

אני מתמחה בקוסמטיקה קלינית
בגישה אישית מאד

02

מאחורי נסיון עם אלפי נשים בכל הגילאים,
במצבים לא פשוטים ומאתגרים

03

מחד עוצמת מכשיר גבוהה ומצד שני ללא כאב כך
שהטיפול רגוע, לא טראומתי ויוצר תוצאות מדהימות

04

פנים זה המקום הרגיש ביותר שמצריך מקצועיות מיוחדת, בחירת המכשירים
איתם אני עובדת לצד שיטות הטיפול המגוונות וההתמקצעות שלי הם אלה שיוצרים
את התוצאות שכל אשה חולמת עליהם

05

את התכשירים המשלימים לטיפול אני בוחרת ביד אוהבת ובעין מקצועית
בכדי שאוכל להמליץ לכם על הטופ ביותר בשבילכם

נשים רבות חוות סבל ואכזבות בטיפולי אפילציה , אני מציעה לך טיפול ברמה שלא הכרת, על ידי טיפול שורש בשערה, טכנולוגיה, נסיון, ומקצועיות שגורמים לעור פנים חלק ובריא

השילוב המנצח

גוף & נפש

היופי שבחוץ והאור שבפנים משלימים זה את זה. השליחות שלי היא להעניק לך תהליך טיפולי מעצים שיכניס לחייך המון שמחה!

חדשנות & ידע

כאן תיהני מחומרים באיכות הגבוהה ביותר, מציוד טכנולוגי חדשני וגם מניסיון עשיר במיוחד המאפשר לי לאבחן אותך בדיוק מקסימלי

קליני & אישי

קוסמטיקה קלינית מכירה אותך הכי טוב שאפשר! סוג הטיפול, משך הטיפול ואפילו החומרים לשימוש ביתי הם המתאימים ביותר לעורך

01

טיפול באקנה

"היא הפסיקה לאכול שוקולד, ממתקים עם שומן, הפסיקה להתקלח עם סבון נוזלי בריח לוונדר ובכלל אפשר לאמר שהיא הפסיקה לחיות, הפסיקה לצאת עם חברות ולהנות כיאה לבנות גילה", כך שחה לי בעצב גברת אחת על הבת שלה שסובלת מאקנה, ביננו היא צודקת כשהאקנה מגיע לבקר איפה שהוא בתחילת גיל העשרה, הוא מכוער, מציק, משתלט, חסר נימוס לחלוטין, מה יש בו שהוא הופך למטרד ומתריס על כל חומר ששמים עליו?

אקנה זה מצב שהפנים לא בריאות, שומן יתר, פצעים, חצ'קונים מכוערים, הפרשת שומן לא מאוזנת, מדובר בחיידק שעדיף לא לזכור את שמו שגורם לכל ה'טוב' הזה על הפנים. תחשבו, בזמן בו בני הנוער מתחילים לגלות את עצמם הם מתמודדים עם המשהו החיצוני המעצבן הזה, מנסים הכל ולפעמים כלום לא עוזר.

שנים חקרתי את העניין וניסתי אינסוף, ומה קורה מנסיונות וידע? תוצאה.
אז עם הזמן מצאתי פתרונות נפלאים ומהירים, טיפולים לא מציקים מדי שנותנים שקט שלווה ועור בריא וחלק. בא נבין משהו, במצב רגיל בני נוער הולכים לרופא שנותן סוג של אנטיביוטיקה שעוזרת באופן זמני בלבד, ללא מעקב יתר והכל חוזר מהר מאד, יש מצב נוסף בו מקבלים ראקוטן, נשמע כמו אחלה פתרון אך במציאות מדובר בתרופה שיכולה ליצור צלקות בלתי הפיכות על העור, ולשיעור יתר, אך את זה אף אחד לא יגיד לכם.

פתרון של חומרים פעילים שאני נותנת לא מייצרים תופעת לוואי והם מהירים מאד, שזה פלא משל עצמו, אקנה צורך טיפול בכפפות של משי אך יחד עם זאת בחומרים מקצועיים שיודעים לתת עבודה. אז בפעם הבאה שמופיע חצקון חצוף בדיוק בערב אירוע, או הטינאייגרית שלכם צורחת מול המראה בתסכול, תדעו שלא חייבים לסבול ויש פתרונות מעולים. אני כאן בשביל לספר לכם על זה.

02

טיפולי טיפוח והצערת העור

בגיל 60 קורים הרבה דברים לא צפויים שמצריכים מאיתנו לחשוב על זה מראש, בגיל 60 יכולה לקום אשה עם עור מקומט וסובל שהוזנח כל השנים וכבר יהיה מאוחר מדי, פספוס לא?

טיפוח ושמירה על העור לאורך השנים זה הכרחי, תחזוקה שוטפת היא נגישה ופשוטה הרבה יותר מאשר להתעורר יום אחד למשהו שלטפל בו זה הרבה יותר קשה או בלתי אפשרי.
בואו נדבר על זה רגע, אשה משקיעה במהלך שנות חייה מליון כסף על אקססורייז, ובגדים ונעליים (מכירה אספניות מושבעות), ועוד מרעין בישין, ושוכחת להתייחס למשהו הכי חשוב שזה הפנים שלה, העור שלה, ולא, לא הולכת איתכן על משהו מרחיק לכת כמו בוטוקס וחומצות והזרקות שהמחירים שלהם אסטרונומיים לצד זה שמתמכרים לזה בסוף ואם התחלתם לא סיימתם לעולם. אלא מדברת על חומרים זמינים, פשוטים, וזולים בהרבה מהבטחות מפוצצות וטיפולים אגרסיביים שמבטיחים עור נצנץ זורק יהלומים.

מה אומרת אשה לעצמה?
אני אלך לסופר פארם, אקנה אחד פלוס אחד של חברה מדהימה שבדיוק הגיעה לארץ ומיוצגת על ידי דוגמנית על שמפתה מעל כל קיר, אשתמש בחומרים פשוטים מה יש פה להשקיע, מה יכול לקרות כבר? רמת הריכוזיות של חומרים כאלה או השפעה כזו היא נמוכה מאד, ועוד המוכרנית המדוגמת ששיכנעה לקנות היא אולי יכולה לקבל צלש גבוה על מכירות אך ידע מקצועי כמעט ואין לה.

03

טיפול באמצעות RF

טיפול באמצעות מכשיר חדשני שייחודו בשילוב שלוש טכנולוגיות קוסמטיות מובילות.
שילוב הטכנולוגיות עם יכולות של חימום וקירור העור, וכן שימוש בסדרה של תכשירים פעילים מאפשר לטפל ביעילות יוצאת-דופן במגוון רחב של מצבי עור, לרבות עור דלקתי ומגורה, אקנה, פיגמנטציה, סבוריאה, רוזציאה וקופרוז. המכשיר יעיל במיוחד גם במניעת הזדקנות מוקדמת של העור (טיפולי אנטי-אייג'ינג).

הושם דגש מיוחד על דיוק הטיפול, בכדי להבטיח תוצאות מיטביות:
חיישן טמפרטורה מובנה בידית גלי הרדיו (RF) מאפשר לי לעקוב בזמן אמת אחר טמפרטורת העור שלך ולדייק את הטיפול בהתאם. יש באפשרותי לכוונן במדויק את כל היבטי הטיפול בעור, לרבות הטכנולוגיות והתכשירים שבהם אשתמש, חימום וקירור העור לטמפרטורה התואמת את סוג העור ואת מאפייניו, עוצמת גלי הרדיו (RF) והזרמים החשמליים, וכן הקוטביות של טיפולי יונטופורזיס.
באמצעות כוונון נכון ומדויק של כל הפרמטרים הללו, יהיה אפשר להתאים את הטיפול במדויק למצב העור הייחודי שלך, לרמת הרגישות האישית שלך, ולמטרות הטיפוליות שהגדרנו עבורך. השילוב של אלקטרופורציה עם יונטופורזיס, יחד עם חימום או קירור של העור לפי הצורך, מבטיח לך תוצאות מיטביות מהשימוש בתכשירים להגברת ההידרציה בעור, הפחתת דלקות, הרגעת עור מגורה, הבהרת העור, מיצוק והידוק העור, טשטוש קמטים ועוד.

’פתאום, באמצע החיים אני מסתכלת במראה ומזהה את העייפות, רואה את פגעי הזמן והקמטים’
במרוצת הזמן עור הפנים שלנו כמו כלל גופינו מזדקן ונשחק. התמדה בטיפול וטיפוח תתן אור וחיוניות לעור הפנים.

04

טיפול באמצעות מכשיר הפלזמה

מכשיר הפלזמה הוא מכשיר בעל אפקטיביות מהגבוהות והיעילות ביותר בעולם הרפואה האסתטית, חידוש בעל תוצאות מדהימות ומהפכניות שיש כיום בשוק. המכשיר פורץ גבולות של ממש. הוא נותן מענה במקרים שחומרים פעילים ושיטות אחרות לא מצליחות, נותן מענה מושלם גם במקרים שהפתרון החלופי הוא בעזרת כירורגיה פלסטית (ניתוח) שכרוך בטיפול פולשני, כואב ובעל סיבוכים תדירים. למשל במקרים של צלקות קשות, קמטים עמוקים במיוחד ועוד. הטיפול יעיל מאוד להעלמת עור עודף מהפנים, ממצק עור נפול ומחזיר את האלסטיות לעור על ידי בניית קןלגן חדש!! הפלזמה עובדת גם על מרקם העור וגם על חידוש! מכשיר הפלזמה יעיל, ובעל ביצועים מעולים והעיקר – נותן תוצאות מדהימות.

צלקות, עור פנים נפול, עור בעל מרקם מחוספס ועור פנים עודף?
אם גם את סובלת מאחד מהנ”ל או יותר, ואפילו אם אמרו לך שהפתרון היחיד הוא התערבות כירורגית צלצלי אליי ותהיי מופתעת מהקלות, המהירות והתוצאה המדהימה!

זה לא אותו דבר בלי להרגיש...

הירשמי עכשיו לטיפול ניסיון

מטופלות מספרות

מהיום שפגשתי את המלאך שלי: אפרת, חיי השתנו מהקצה לקצה אני פשוט אוהבת את עצמי, כייף לי להסתכל במראה, אני מקבלת אינסוף מחמאות, עור בפנים שלי חלק ויפה!
אתי פ.
מהיום שפגשתי את המלאך שלי: אפרת, חיי השתנו מהקצה לקצה אני פשוט אוהבת את עצמי, כייף לי להסתכל במראה, אני מקבלת אינסוף מחמאות, עור בפנים שלי חלק ויפה!
אתי פ.
Previous slide
Next slide

העור שלך יכול להיות
נקי משיער מיותר!

בואי לתיאום שיחת וידאו עם אפרת