טיפולי פנים

אקנה

"היא הפסיקה לאכול שוקולד, ממתקים עם שומן, הפסיקה להתקלח עם סבון נוזלי בריח לוונדר ובכלל אפשר לאמר שהיא הפסיקה לחיות, הפסיקה לצאת עם חברות ולהנות כיאה לבנות גילה" כך שחה לי בעצב גברת  אחת על הבת שלה שסובלת מאקנה, ביננו היא צודקת כשהאקנה מגיע לבקר איפה שהוא בתחילת גיל העשרה, הוא מכוער, מציק, משתלט, חסר נימוס לחלוטין,מה יש בו שהוא הופך למטרד ומתריס על כל חומר ששמים עליו? אקנה זה מצב שהפנים לא בריאות, שומן יתר, פצעים, חצ'קונים מכוערים, הפרשת שומן לא מאוזנת, מדובר בחיידק שעדיף לא לזכור את שמו שגורם לכל ה'טוב' הזה על הפנים.תחשבו, בזמן בו בני הנוער מתחילים לגלות את עצמם הם מתמודדים עם המשהו החיצוני המעצבן הזה, מנסים הכל ולפעמים כלום לא עוזר.

שנים חקרתי את העניין וניסתי אינסוף, ומה קורה מנסיונות וידע? תוצאה.
אז עם הזמן מצאתי פתרונות נפלאים ומהירים, טיפולים לא מציקים מדי שנותנים שקט שלווה ועור בריא וחלק.בא נבין משהו ,במצב רגיל בני נוער הולכים לרופא שנותן סוג של אנטיביוטיקה שעוזרת באופן זמני בלבד, ללא מעקב יתר והכל חוזר מהר מאד, יש מצב נוסף בו מקבלים ראקוטן, נשמע כמו אחלה פתרון אך במציאות מדובר בתרופה שיכולה ליצור צלקות בלתי הפיכות על העור, ולשיעור יתר, אך את זה אף אחד לא יגיד לכם.

פתרון של חומרים פעילים שאני נותנת לא מייצרים תופעת לוואי והם מהירים מאד, שזה פלא משל עצמו, אקנה צורך טיפול בכפפות של משי אך יחד עם זאת בחומרים מקצועיים שיודעים לתת עבודה. אז בפעם הבאה שמופיע חצקון חצוף בדיוק בערב אירוע, או הטינאייגרית שלכם צורחת מול המראה בתסכול, תדעו שלא חייבים לסבול ויש פתרונות מעולים. אני כאן בשביל לספר לכם על זה.

טיפולי טיפוח והצערת העור

בגיל 60 קורים הרבה דברים לא צפויים שמצריכים מאיתנו לחשוב על זה מראש, בגיל 60 יכולה לקום אשה עם עור מקומט וסובל שהוזנח כל השנים וכבר יהיה מאוחר מדי, פספוס לא?

טיפוח ושמירה על העור לאורך השנים זה הכרחי, תחזוקה שוטפת היא  נגישה ופשוטה הרבה יותר מאשר להתעורר יום אחד למשהו שלטפל בו זה הרבה יותר קשה או בלתי אפשרי.בואו נדבר על זה רגע, אשה משקיעה במהלך שנות חייה מליון כסף על אקססורייז, ובגדים ונעליים (מכירה אספניות מושבעות), ועוד מרעין בישין, ושוכחת להתייחס למשהו הכי חשוב שזה הפנים שלה , העור שלה, ולא, לא הולכת איתכן על משהו מרחיק לכת כמו בוטוקס וחומצות והזרקות שהמחירים שלהם אסטרונומיים לצד זה שמתמכרים לזה בסוף ואם התחלתם לא סיימתם לעולם. אלא מדברת על חומרים זמינים, פשוטים, וזולים בהרבה מהבטחות מפוצצות וטיפולים אגרסיביים שמבטיחים עור נצנץ זורק יהלומים.

מה אומרת אשה לעצמה?
אני אלך לסופר פארם, אקנה אחד פלוס אחד של חברה מדהימה שבדיוק הגיעה לארץ ומיוצגת על ידי דוגמנית על שמפתה מעל כל קיר, אשתמש בחומרים פשוטים מה יש פה להשקיע, מה יכול לקרות כבר? רמת הריכוזיות של חומרים כאלה או השפעה כזו היא נמוכה מאד, ועוד המוכרנית המדוגמת ששיכנעה לקנות היא אולי יכולה לקבל צלש גבוה על מכירות אך ידע מקצועי כמעט ואין לה.

פנים צריכות קצת יותר תשומת לב והשקעה.

עם נסיון של שנים ומקרים חמורים שנתקלתי בהם, בניתי תמהיל מנצח לשגרת טיפוח יומיומית של העור , פלוס טיפולים משמרים מדי פעם לפי הצורך, אבל בכדי שאוטו יסע צריך דלק, צריך שמן ומים , צריך טיפול עשרת אלפים, וזה, כשמדובר בפח, שילדה אך זה מה שנותן לו את הכח. על אחת כמה וכמה שמדובר בנו, זה הפנים שלנו, זה חזות הכל.

אז מה אפשר לטפח את החלומות לעור חלק, בריא וקורן?

אכן כן, אני אפרת מילר לאחר נסיון משמעותי של שנים, אני יכולה לאמר בוודאות שזה אפשרי, אחרי שטפלתי במקרים קשים שהיו נראים בלתי הפיכים, אני ההבטחה של הדבר הזה. בגלל הנסיון, בגלל הידע והבשורה האמיתית שבשלה מגיעים אליי אנשים גם מרחוק זה שזה בקלות וללא כאב.

העור שלך יכול להיות
נקי משיער מיותר!

בואי לתיאום שיחת וידאו עם אפרת